BLOG

BUTOROWY Snow Park — NIESAMOWITY park rozrywki

Snow Park Butorowy Zakopane

BUTOROWY Snow Park — NIESAMOWITY park rozrywki

BUTOROWY Snow Park to idealne miejsce dla całej rodziny. Odkryj najlepsze zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych w sercu Podhala. Wyjątkowa zabawa na śniegu gwarantowana! 

 

Szukasz pomysłu na rodzinny wypad w góry?  Koniecznie wybierz się do zimowego parku rozrywki w Zakopanem. To absolutnie doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Wyobraź sobie przepiękną polanę na Butorowym Wierchu z magicznym widokiem na Tatry i Zakopane.  To właśnie tu w samym środku przepięknej zimowej przestrzeni znajdziesz najlepszą na Podhalu strefę zabawy. Całe mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji na śniegu.

Zakopane zimą kusi …

Rozglądasz się za miejscem, gdzie z dzieckiem w Zakopanem zimą przeżyjesz najlepszą przygodę? Moc atrakcji  czeka na Was w BUTOROWYM Snow Parku — faktycznie największym zimowym parku rozrywki w górach! Jeśli chcesz by Twoje dziecko poczuło się jak mały mistrz zabierz go na przejażdżkę skuterem śnieżnym. W efekcie nie tylko Ty, ale również Twój maluch będzie doskonale się bawić!

Potrzebujecie więcej frajdy? Snow park Zakopane to nie tylko najlepszy, ale również najszybszy zimowy banan XXL. Na pewno Twoje dzieci lubią wyzwania, jeśli chcesz sprawdzić ich współpracę w grupie — nie czekaj. To faktycznie zabawne wyzwanie dla każdego! Podczas przejażdżki nie lada sztuką jest zgranie zespołu w taki sposób, by jak najdłużej utrzymać się na dmuchańcu. To niezaprzeczalnie dużo śmiechu i jeszcze więcej zabawy dla uczestników oraz oglądających!

Snow park Zakopane — oczywiście!

Bo Podhale atrakcje zimą ma najlepsze …

Chcesz przejechać po stoku dmuchanym pontonem za skuterem śnieżnym? Snow rafting to jedna z najbardziej ekscytujących i oryginalnych atrakcji zimowych w Zakopanem. To MEGA duża porcja zabawy i integracji dla całej rodziny!

Pomysłów na dobrą zabawę jest nieskończenie wiele. Zjazdy na sankach z górki to zimowa specjalność BUTOROWEGO. Wolisz jazdę solo czy w duecie? Może czas na rodzinną rywalizację? Kiedy ostatni raz szalałeś na sankach z dzieckiem. Mamo…. tato — czas się ruszyć!

Mega śnieżny fun i wyprawa w poszukiwaniu Yeti 

Nadal szukasz najlepszej zimowej atrakcji dla rodziny w Zakopanem? Zdecydowanie, nie masz ochoty na kolejny dzień na stoku narciarskim? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Snow tubing czy kulig saneczkami? Brzmi ciekawie, a co powiesz na wyprawę w poszukiwaniu tatrzańskiego Yeti? Jeśli spacer w górach to zdecydowanie rakiety śnieżne.  W nich chodzenie nawet po kilkumetrowym śniegu, to żaden problem. 

A na koniec, koniecznie spędzić miłe chwile w Tatra Ice jedynym takim w Zakopanem barze z ogniskiem. Sam sprawdź, ile radości małym i dużym miłośnikom sportów zimowych przynosi to miejsce. Butorowy Snow Park największy w Polsce zimowy park rozrywki czeka!

Pamiętaj, tylko z Butorowego Wierchu przywieziesz najlepszą kolekcję zimowych zdjęć!

 

OSTATNIE

MASZ PYTANIA?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.