RAKIETY ŚNIEŻNE

ŚLADEM PRAWDZIWEJ ZIMY W GÓRACH, PROWADZI NAS PRZYGODA!

Z nami odkryjesz, czym jest prawdziwa zima,
czyste powietrze i poczucie harmonii z naturą…

1

PRAWDZIWA ZIMA

Z nami doświadczysz prawdziwej zimy w górach z dużą ilością skrzypiącego śniegu.

2

RELAKSUJĄCA CISZA

Tłumy i hałas w tatrzańskich dolinach? My wędrujemy szlakiem, gdzie otacza Cię jedynie widok na Tatry, bliskość natury, cisza a czasem… leśni towarzysze!

3

ECO-PRZYGODA

Czyste powietrze, widokowy spacer, promienie słońca na twarzy w zimowy dzień – wdech, wydech. Czujesz to?

Zimowa przygoda na rakietach śnieżnych

program wycieczki

Wygodnie dla każdego, spotykamy się w naszym biurze w samym centrum Zakopanego (ul. Nowotarska 27b). Następnie jedziemy busem w stronę Gubałówki (GRATIS dla naszych Klientów).
Wydanie sprzętu – każdy Uczestnik wycieczki na rakietach śnieżnych otrzyma tutaj kompletne wyposażenie: rakiety śnieżne i kije. W przypadku wycieczki wieczornej, otrzymacie także czołówki.
 
Tutaj odbędzie się także szybki instruktaż z chodzenia na rakietach śnieżnych – to bardzo proste! 🙂
Z Butorowego Wierchu przejdziemy spokojnym tempem na górską polanę Mietłówka. Cały czas będziecie mogli podziwiać piękne widoki na Tatry i Zakopane w oddali. Bardzo często spotykamy też leśne zwierzaki, które chętnie pozują do zdjęć 🙂
Spacer na łonie natury i mnóstwo pozytywnych emocji z pewnością sprawią, że zgłodniejecie! Dlatego przygotowaliśmy dla Was klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek, oscypkami i rozgrzewającą herbatą. Spędzimy tutaj godzinkę – będzie czas na odpoczynek, zdjęcia i wspólne rozmowy.
Po odpoczynku czas ruszyć w drogę powrotną, ale… po drodze zabierzemy Was w wyjątkowe miejsce, o którym wie bardzo niewiele osób! Czy naprawdę na górskim zboczu można trafić na małe jeziorko? Przekonacie się sami!

Tylko u nas śnieżna rEVVOlucja!

TO NIE SĄ ZWYKŁE RAKIETY ŚNIEŻNE...

Jako jedyny Organizator w Zakopanem oferujemy Państwu innowacyjne rakiety śnieżne – buty śnieżne marki EVVO.

W tych rakietach śnieżnych możesz więcej – spacerować po głębokim śniegu, żwirze, kamieniach i potokach!

Rakiety śnieżne EVVO bardzo łatwo się zakładają a skakanie i bieganie po śniegu jeszcze nigdy nie było tak proste! Są lekkie i wyprofilowane specjalnie tak by nic Cię nie zatrzymało. Nawet dzieci nie narzekają, że jest im ciężko! 

Zobacz zdjęcia

wyjątkowe wspomnienia

Sprawdź dostępność

ZAREZERWUJ SWÓJ BILET

CZĘSTE PYTANIA

W cenie wycieczki na rakietach śnieżnych każdy Uczestnik otrzymuje: rakiety śnieżne i kijki (a w przypadku wypraw wieczornych także czołówkę). Uczestnicy otrzymują także poczęstunek przy ognisku (gorąca herbata, kiełbaska do samodzielnego pieczenia, pieczywo, oscypek). W cenie uwzględniony jest już także transfer z centrum Zakopanego na miejsce startu wycieczki i z powrotem.
Zdecydowanie tak! Będzie to przyjemność dla każdego, kto radzi sobie z normalnym, dłuższym spacerem. Wycieczkę prowadzi doświadczony Przewodnik, tempo jest spokojne a chodzenie w rakietach niezwykle proste i intuicyjne!
Oczywiście! Zapraszamy także rodziny z dziećmi – rodzinny czas spędzony razem w takich okolicznościach to gwarancja pięknych wspomnień na lata. Mamy rakiety śnieżne także dla dzieci. Zapraszamy dzieci już od 5-go roku życia!
Wycieczka na rakietach śnieżnych odbywa się w wyjątkowym miejscu – z dala od miasta, gdzie króluje dzika przyroda. Tutaj – na Butorowym Wierchu – jeśli śnieg już spadnie to utrzymuje się baaaardzo długo, zazwyczaj do końca marca.

Górska przyroda w czystej, zimowej postaci...

TRASA ZIMOWEJ WYCIECZKI

Mieszkamy w górach i znamy prawie każdy zakątek Zakopanego. 

Głowiąc się nad tym, które miejsce wybrać jako trasę naszej wycieczki na rakietach śnieżnych by móc pokazać Wam taką PRAWDZIWĄ ZIMĘ W GÓRACH (czyt. ośnieżone drzewa, ciszę, spokój, czyste powietrze, zero ludzi, skrzypiący śnieg…) większość z nas od razu rzuciła hasło: Butorowy Wierch i Mietłówka! 

Mietłówka? To taka nasza perełka – piękna polana przy tatrzańskim lesie z miejscem na klimatyczne ognisko. Właśnie tam Was zabieramy idąc od strony Butorowego Wierchu / Gubałówki by przez cały czas otaczały Was bajkowe widoki…

Każdą wycieczkę prowadzą nasi doświadczeni, doskonale znający teren Przewodnicy, którzy zadbają o dobrą zabawę, bezpieczeństwo i Wasze piękne wspomnienia! 

Wyjątkowy pomysł na integrację

dla grup

Wycieczka na rakietach śnieżnych zawiera wszystko na czym powinna się opierać integracja zimowa w górach – piękne widoki, dobra zabawa, bliskość natury i czas spędzony razem!

Organizujemy także eventy połączone z wyprawą na skuterach śnieżnych, akcją lawinową z Ratownikami TOPR, biesiadą z Góralami przy ognisku.