BLOG

TOP 5 – zimowych atrakcji w Zakopanem

BUTOROWY SNOW PARK — zimowe atrakcje dla każdego

TOP 5 – zimowych atrakcji w Zakopanem

Zakopane to jedno z najpiękniejszych w Polsce, zwłaszcza gdy spadnie śnieg i zamienia się w zimową krainę. Szukasz niezapomnianych wrażeń i atrakcji, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych? Zebraliśmy je dla Ciebie! 

Oto nasze propozycje:

TOP 5 – zimowych atrakcji, które musisz przeżyć w Zakopanem

  • Skutery śnieżne:

Wyprawa na Skuterach Śnieżnych z Przewodnikiem to zdecydowanie najpopularniejsza zimowa atrakcja w Zakopanem. Niezapomniane emocje i widoki, które na zawsze zostają w pamięci — gwarantowane! Możesz wybrać trasę dostosowaną do Twojego poziomu i preferencji, a także skorzystać z profesjonalnego instruktora i sprzętu. Koniecznie spróbuj! Czy warto? Zdecydowanie: tak!

  • Snow park Butorowy: 

Bezwątpienia Podhale oferuje wiele zimowych atrakcji dla miłośników śniegu i górskich krajobrazów. Co robić zimą z dziećmi w Zakopanem? Jeśli chcesz poczuć magię zimy i przeżyć niezapomniane wrażenia, zdecydowanie odwiedź BUTOROWY Snow Park! Niesamowity rating pontonem czy zimowy banan XXL— proszę bardzo! To miejsce to prawdziwy zimowy raj dla każdego. Wyjątkowy kulig sankami, tubing czy wyprawa skuterami  — czekają. Możesz spędzić tu cały dzień pełen aktywności i radości.  Chcesz więcej? Snow Kraina znajduje się na szczycie Butorowego Wierchu, ponieważ skąd rozpościera się najpiękniejszy widok na Tatry!

  • Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, która przeniesie Cię w bajkową atmosferę? Przejażdżka saniami zaprzężonymi w konie pokrytą białym puchem Doliną Chochołowską robi wrażenie. Jeśli zimą chcesz się poczuć jak w baśni — wybierz kulig widokowy Ta niesamowita podróż kończy się regionalnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek z najlepszą góralską muzyką na żywo. Jak się bawić w Zakopanem, to tylko w taki sposób!Kulig wieczorny to z kolei propozycja dla osób, które marzą o romantycznej sannie w blasku pochodni. Bajeczna przygoda? Oczywiście! Skoro to ma być TOP 5 zimowych atrakcji w Zakopanem, więc to co powiesz na…

  • Spacer blisko natury w rakietach śnieżnych:

To absolutnie doskonały sposób na aktywne i zdrowe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Chodzenie w specjalnych butach, które pozwalają bez zapadania się stąpać po śniegu to wielka frajda. Tylko w Zakopanem możesz wybrać trasę spaceru, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i kondycji. Jeśli chcesz zobaczyć piękno natury z bliska i poczuć jej rytm, więc nie czekaj i nie zwlekaj, tylko korzystaj! Zastanawiasz się, gdzie na rakiety śnieżne?  Wiadomo w Zakopanem! 

  • Spacer po Dolinie w Tatrach:

To kolejna propozycja dla miłośników pieszych wycieczek, a także kontaktu z przyrodą. Tatrzański Park Narodowy oferuje wiele malowniczych dolin, które zimą zachwycają swoim urokiem. Możesz wybrać się w Dolinę Kościeliską i Dolinę Pięciu Stawów Polskich, ale również Dolina Strążyska zachwyca. Niezwykłe formacje skalne, wodospady oraz jaskinie — czekają, żebyś je odkrył. To genialny relaks i odprężenie dla każdego.

Jeśli pewniak to wiadomo: Zakopane zima 2023/2024 

Niezaprzeczalnie, Zakopane zimą to miejsce, gdzie na pewno nie będziesz się nudzić.  To miasto ma zdecydowanie dla każdego najwięcej w Polsce zimowych atrakcji . Nie wierzysz? Sam się przekonaj!

OSTATNIE

MASZ PYTANIA?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.